PSMN0R7-25YLDX
MFR.Part #
PSMN0R7-25YLDX
JLCPCB Part #
C458261
Package
SOT-1023
Description
0.72mΩ@10V,25A 158W 2.2V@1mA 25V 300A N-Channel SOT-1023 MOSFETs ROHS