PSMN041-80YL115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PSMN041-80YL115
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.18nF@25V 2.1V 21.9nC@10V 25A 41mΩ@10V 54pF@25V 64W 80V - MOSFETs ROHS