PSMN034-100PS,127
MFR.Part #
PSMN034-100PS,127
JLCPCB Part #
C503660
Package
TO-220AB-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.201nF 100V 23.8nC@10V 32A 34.5mΩ@10V 4V 86W TO-220AB-3 MOSFETs ROHS