PSMN030-60YS,115
MFR.Part #
PSMN030-60YS,115
JLCPCB Part #
C427524
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 13nC@10V 24.7mΩ@10V 29A 4V 56W 60V 686pF SOT-669 MOSFETs ROHS