PSMN020-100YS,115
MFR.Part #
PSMN020-100YS,115
JLCPCB Part #
C89867
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 106W 2.21nF 20.5mΩ@10V 41nC@10V 43A 4V SOT-669 MOSFETs ROHS