PSMN013-100BS,118
MFR.Part #
PSMN013-100BS,118
JLCPCB Part #
C503664
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 13.9mΩ@10V 170W 3.195nF 4V 59nC@10V 68A TO-263 MOSFETs ROHS