PSMN011-30YLC,115
MFR.Part #
PSMN011-30YLC,115
JLCPCB Part #
C478165
Package
PowerSO-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.95V 10.3nC@10V 11.6mΩ@10V 29W 30V 37A 641pF PowerSO-8 MOSFETs ROHS