PSMN011-100YSFX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PSMN011-100YSFX
JLCPCB Part #
C547338
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10.9mΩ@10V 100V 152W 2.258nF 21pF 3.1V 34.3nC@10V 79.5A SOT-669 MOSFETs ROHS