PSMN008-75B,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PSMN008-75B,118
JLCPCB Part #
C547335
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 122.8nC@10V 230W 4V 5.26nF 75A 75V 8.5mΩ@10V D2PAK MOSFETs ROHS