PNE20040EPEZ
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PNE20040EPEZ
JLCPCB Part #
C17613870
Package
TO-277
Description
1 Independent 1uA@200V 200V 30ns 4A 930mV@4A TO-277 Switching Diodes ROHS