PMXB75UPE147
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMXB75UPE147
Description
1.07W 12nC@4.5V 1V 2.9A 20V 608pF 64pF 75pF 85mΩ@4.5V P-Channel - MOSFETs ROHS