PMV30XPA
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMV30XPA
JLCPCB Part #
C553094
Package
SOT-23
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.039nF 110pF 16nC@4.5V 20V 30mΩ@4.5V 4.9A 600mV 610mW SOT-23 MOSFETs ROHS