PMV20XNEAR
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMV20XNEAR
JLCPCB Part #
C553086
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.25V 15nC@4.5V 20V 20mΩ@4.5V 460mW、6.94W 6.3A 930pF SOT-23 MOSFETs ROHS