PMN30UN115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMN30UN115
Description
-55℃~+150℃ 1.24W 12nC@4.5V 30V 35pF 4.5A 40mΩ@4.5V 40pF 635pF 900mV N-Channel - MOSFETs ROHS