PMEG6002EJ,115
MFR.Part #
PMEG6002EJ,115
JLCPCB Part #
C455059
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 100uA@60V 2.75A 200mA 600mV@200mA 60V SOD-323F Schottky Diodes ROHS