PMEG40T30ER-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMEG40T30ER-QX
JLCPCB Part #
C6256029
Package
SOD-123W
Description
1 Independent 28uA@40V 3A 40A 40V 525mV@3A SOD-123W Schottky Diodes ROHS