PMEG4005EH,115
MFR.Part #
PMEG4005EH,115
JLCPCB Part #
C133636
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100uA@40V 10A 40V 470mV@500mA 500mA SOD-123 Schottky Diodes ROHS