PMEG3005ET,215
MFR.Part #
PMEG3005ET,215
JLCPCB Part #
C552856
Package
SOT-23
Description
1 Independent 10A 150uA@30V 30V 430mV@500mA 500mA SOT-23 Schottky Diodes ROHS