PMEG3005EL,315
MFR.Part #
PMEG3005EL,315
JLCPCB Part #
C282565
Package
SOD-882
Description
1 Independent 30V 3A 500mA 500mV@500mA 500uA@30V SOD-882 Schottky Diodes ROHS