PMEG3005EH,115
MFR.Part #
PMEG3005EH,115
JLCPCB Part #
C179429
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 10A 150uA@30V 30V 430mV@500mA 500mA SOD-123F Schottky Diodes ROHS