PMEG3005EB115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMEG3005EB115
JLCPCB Part #
C3759451
Package
SOD-523
Description
30V 500mV@500mA 500uA@30V SOD-523 Schottky Diodes ROHS