PMEG3002EJ,115
MFR.Part #
PMEG3002EJ,115
JLCPCB Part #
C552847
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 2.75A 200mA 30V 40uA@30V 480mV@200mA SOD-323F Schottky Diodes ROHS