PMEG3002AEL,315
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMEG3002AEL,315
JLCPCB Part #
C478015
Package
SOD-882
Description
1 Independent 10uA@30V 200mA 30V 3A 420mV@200mA SOD-882 Schottky Diodes ROHS