PMEG2005EJ,115
MFR.Part #
PMEG2005EJ,115
JLCPCB Part #
C513111
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 10A 200uA@20V 20V 390mV@500mA 500mA SOD-323F Schottky Diodes ROHS