PMEG100V080ELPE-QZ
MFR.Part #
PMEG100V080ELPE-QZ
JLCPCB Part #
C5846096
Package
TO-277
Description
-65℃~+150℃ 100V 500nA@100V 850mV@8A 8A TO-277 Schottky Diodes ROHS