PMEG050V150EPE-QZ
MFR.Part #
PMEG050V150EPE-QZ
JLCPCB Part #
C5829092
Description
1 Independent 15A 300A 370uA@50V 50V 650mV@15A TO-277 Schottky Diodes ROHS