PMEG050T150EIPDZ
MFR.Part #
PMEG050T150EIPDZ
JLCPCB Part #
C552782
Package
SOT1289
Description
1 Independent 130A 15A 200uA@50V 50V 570mV@15A SOT1289 Schottky Diodes ROHS