PMEG030V030EPE-QZ
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMEG030V030EPE-QZ
JLCPCB Part #
C6256016
Package
TO-277
Description
150uA@30V 30V 4.2A 450mV@3A TO-277 Schottky Diodes ROHS