PESD5V5C1ULYL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD5V5C1ULYL
JLCPCB Part #
C20235802
Package
DFN1006-2
Description
0.5pF 1 1nA 3.5V 5.5V 9V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS