PESD3V3L5UF,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD3V3L5UF,115
JLCPCB Part #
C456091
Package
XSON-6(1x1.5)
Description
12V 2.5A@8/20us 25W@8/20us 28pF 3.3V 5 5.3V 75nA ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional XSON-6(1x1.5) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS