PESD36VS1UJX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD36VS1UJX
JLCPCB Part #
C5205187
Package
SOD-323
Description
1 150W 18pF 1nA 2.5A@8/20us 36V 38.2V 80V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS