PESD30VF1BLYL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD30VF1BLYL
JLCPCB Part #
C552508
Package
DFN1006-2(SOD-882)
Description
0.27pF 1 1A@8/20us 23V 30V 31V 50nA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN1006-2(SOD-882) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS