PESD2IVN27-TR
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD2IVN27-TR
JLCPCB Part #
C552497
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 17pF 2 27V 28V 3A@8/20us 45V 50nA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS