PESD24VU1UT,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD24VU1UT,215
JLCPCB Part #
C552481
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 0.6pF 1 200W 24V 25.4V 3A@8/20us 50nA 76V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS