PESD24VS2UT,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD24VS2UT,215
JLCPCB Part #
C477999
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 160W@8/20us 1uA 2 23pF 24V 26.5V 3A@8/20us 70V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS