PESD24VS1ULD,315
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD24VS1ULD,315
JLCPCB Part #
C552477
Package
DFN1006-2(SOD-882)
Description
-55℃~+150℃ 1 150W 1nA 23pF 24V 26.5V 3A@8/20us 70V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional DFN1006-2(SOD-882) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS