PESD24VS1UL,315
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD24VS1UL,315
JLCPCB Part #
C477994
Package
DFN1006-2
Description
-65℃~+150℃ 1 150W 1nA 23pF 24V 26.5V 3A@8/20us 70V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS