PESD24VL1BA,145
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD24VL1BA,145
Description
1 11pF 200W@8/20us 24V 27.8V 3A@8/20us 50nA 70V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS