PESD24VF1BALS-QYL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD24VF1BALS-QYL
JLCPCB Part #
C29576518
Package
DFN1006BD-2
Description
0.35pF 1 1nA 21V 24V 29V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN1006BD-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS