PESD15VS5UD,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD15VS5UD,115
JLCPCB Part #
C114060
Package
SC-74
Description
-65℃~+150℃@(Ta) 15V 15nA 18V 200W@8/20us 24V 5 60pF 6A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SC-74 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS