PESD15VS2UT/ZL215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD15VS2UT/ZL215
Description
-65℃~+150℃ 15V 160W@8/20us 18V 1uA 2 32pF 40V 5A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS