PESD15VS2UT,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD15VS2UT,215
JLCPCB Part #
C282556
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 15V 160W 17.6V 1uA 2 32pF 40V 5A ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS