PESD15VS1UB,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD15VS1UB,115
JLCPCB Part #
C455058
Package
SOD-523
Description
15V (maximum) 17.6V 40V 5A@8/20us SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS