PESD12VV1BL,315
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD12VV1BL,315
JLCPCB Part #
C111472
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+150℃@(Ta) 1 12V 16.8V 17pF 1nA 290W@8/20us 38V 7.8A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS