PESD12VU1UT,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD12VU1UT,215
JLCPCB Part #
C552450
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 0.6pF 1 12V 14.2V 200W 39V 50nA 5A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS