PESD12VS2UQ/S911
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD12VS2UQ/S911
JLCPCB Part #
C3708017
Package
SOD-523
Description
12V 150W@8/20us 15V 1nA 2 35V 38pF 5A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS