PESD12VS1ULD,315
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD12VS1ULD,315
JLCPCB Part #
C458232
Package
DFN1006-2(SOD-882)
Description
1 12V 14.7V 150W 35V 38pF 50nA 5A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional DFN1006-2(SOD-882) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS