PBHV9115X,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PBHV9115X,115
JLCPCB Part #
C551774
Package
SOT-89
Description
-55℃~+150℃ 1 PNP 1.5W 100 100nA 115MHz 150V 1A 200mV 6V PNP SOT-89 Bipolar (BJT) ROHS