MMBZ18VAL,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MMBZ18VAL,215
JLCPCB Part #
C168832
Description
-55℃~+150℃ 1.6A@10/1000us 14.5V 18V 2 25V 40W@10/1000us 5nA 70pF ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS