HEF40106BT-Q100118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
HEF40106BT-Q100118
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5V~3V、3V~6.3V、4V~10.1V 250nA 2V~3.5V、3.7V~7V、4.9V~11V 3V~15V 4.2mA 4.95V、9.95V、14.95V 50mV 6 60ns@15V,50pF、70ns@10V,50pF、180ns@5V,50pF - Inverters ROHS